Lapálie čerta Bonifáce: Nová čertovská pohádka má letos v listopadu premiéru. 

ImageV pekle nejsou jen staří, oškliví a zlí čerti, ale chodí tam do zdejší školy i mladí čerti. Náš příběh je o čertu Bonifácovi, která má každou chvíli nějakou lapálii. Spíše bychom mohli říct, že je to čert s duší anděla. Snaží se uklidit v pekle, místo hříšníků vaří v kotli polévku pro chudé a máchá samé dobré skutky. To lucifera rozzuří a chce ho vyhnat z pekla, a to hlavně za to, že přinesl do pekla dobrou duši bez hříchu. Nakonec se čertík Bonifác "pohorší" a vše napraví tak, jak si přeje jeho pekelná jasnost. Nová čertovská pohádka z dílny Nezávislého divadla má premiéru 28.listopadu 2022. Hrát se bude až do 12.prosince 2022. Nové představení bude mít jen v letošním roce přes 30 repríz.

 

S novým rokem budou i další nové pohádky. Premiéry budou mít na Komorní scéně pohádky "Krámek pana Kadlečka" i "Loupežnická pohádka".

Image

Image

 

Jsme tu pro Vás i v roce 2023

Na pohádky můžete s dětmi vyrazit i v roce 2023. Od ledna se můžete těšit na další nové pohádky. Vedle známých pohádek "Čert a Káča" nebo "Červená Karkulka" se můžete těšit na novinky. V březnu můžete shlédnout na Komorní scéně (Holé Vrchy č.p. 26) pohádku "Krámek pana Kadlečka" a v dubnu na vás čeká čarodivá pohádka "Kašpárek a ježibaba." Vstupenky zakoupíte v předprodeji na tel.: +420 605 729 756. Od června otevíráme opět letní scénu. V loňském roce pod širým nebem vystoupila Ivana Andrlová a Jan Česnký v pořadu "Sejdeme se u Cibulky." Pořadem provází Aleš Cibulka. Nouze nebyla ani o letní komedii. Tu jsme pro vás přirpavili v srpnu. Komedie "Domácí štěstí" v hlavní roli Iva Huttnerová a David Suchařípa. 

Spejbl a Hurvínek přilákali na Komorní scénu diváky všech generací!

Nezávislé divadlo vystupovalo ve Švýcarsku a Německu. Letos se chystá s představením do Karlsruhe, Curychu a Amsterdamu.

Nezávislé divadlo v roce 2015 hostovalo ve Švýcarsku v městě Basilej. V květnu 2018 členové divadla byli pozvání do Regensburgu, Karlsruhe, Basileji a Curychu. V roce 2019 zamířil soubor do Dusseldorfu a opět do Karlsruhe. V roce 2021 vystoupí divadelní soubor s představením v Amsterdamu, ale ještě předtím navštíví krajany s představením v Německu a Švýcarsku.