Dubnové Čarohraní: Poleťte s námi na velký slet čarodějů a čarodějnic 2023.

Image

V sobotu 29.dubna 2023 od 15:00 na dolnmí víceúčelovém hřišti (Holé Vrchy) vypukne velký slet čarodějů a čarodějnic. Těšit se můžete na ježibabské soutěže, vaření a ochutnávku Sedmero lektvarů, rej čarodějnic, zapálení vatry a také na výtvarnou dilničku.

V neděli 30.dubna 2023 od 17:00 vás čeká zdobení Máje a jeho stavění.

Image    Image    Image

 

Velikonoční průvod s Moranou, soutěžemi a tancováním výjde už v sobotu! Nezapomeňte na kostým a malý zvoneček - zimě je třeba odzvonit!

Image

Image

 

Jsme tu pro Vás i v roce 2023

Na pohádky můžete s dětmi vyrazit i v roce 2023. Od ledna se můžete těšit na další nové pohádky. Vedle známých pohádek "Čert a Káča" nebo "Červená Karkulka" se můžete těšit na novinky. V březnu jste mohli shlédnout na Komorní scéně (Holé Vrchy č.p. 26) pohádku "Krámek pana Kadlečka" a v dubnu na vás čeká čarodivá pohádka "Kašpárek a ježibaba." Vstupenky zakoupíte v předprodeji na tel.: +420 605 729 756. Od května bude na programu "Pošťácká pohádka" a červen bude patřit "Povídání o pejskovi a kočičce." V loňském roce pod širým nebem vystoupila Ivana Andrlová a Jan Česnký v pořadu "Sejdeme se u Cibulky." Pořadem provázel A. Cibulka. Nouze nebyla ani o letní komedii. "Domácí štěstí" si I. Huttnerová a D. Suchařípa. 

Spejbl a Hurvínek přilákali na Komorní scénu diváky všech generací!

Nezávislé divadlo vystupovalo ve Švýcarsku a Německu. Letos se chystá s představením opět do Curychu a možná i Německa.

Nezávislé divadlo v roce 2015 hostovalo ve Švýcarsku v městě Basilej. V květnu 2018 členové divadla byli pozvání do Regensburgu, Karlsruhe, Basileji a Curychu. V roce 2019 zamířil soubor do Dusseldorfu a opět do Karlsruhe. Pro nadcházející sezónu 2023/2024 je opět, další zahraniční vystoupení, v aktuálním jednání. Hledáme vhodný termín, repertoár a rozpočet.