Vilma Cibulková

Bouřlivé jaro

Tragikomedie sledující životní eskapády úspěšné herečky Gertrudy Matthews, která se do pozice uznávané a oceňované heroiny dostala díky své píli a houževnatosti, k čemuž ji vybičovaly především konflikty s matkou. Její životní mozaiku nahlížející do zásadních životních okamžiků tvoří dvě časové roviny. V první je Gertruda na samém vrcholu kariéry, sbírá jednu cenu za druhou. V druhé žije Gertie sama, její sláva je na ústupu a divadlo s ní po pětadvaceti letech rozvázalo pracovní poměr. 

Napsal: Arnold Wesker

Výprava: Erik Juleny

Hudba: Vladislav Omítka Bauer

Hrají: Vilma Cibulková a Patrik Šimůnek.

HOST DO DOMU s Vilmou Cibulkovou

Představení "Host do domu" je zábavný pořad plný historek, životních příhod a vůbec o životě jedné z předních českých hereček Vilmy Cibulkové. Jak vzpomíná na dětství v pohraničí? Jak často se vidí se spolužáky z legendárního ročníku DAMU (E. Holubová, I. Chýlková aj.). Proč se rozhodla zkoušet hru britského spisovatele A. Weskera Bouřlivé jaro? Řeč rozhodně bude o filmu Pupendo a dojde i na záludné otázky publika. To vše nabízí pořad trvající 90 minut. Moderuje herec a moderátor Patrik Šimůnek.

"Maminka vyrazila dveře, dala mi facku a jeli jsme do Lidic!"

"Sousedce jsem před premiérou zabila kohouta."

Nabízíme:

Pokud máte zájem o jiného umělce i to jsme schopni zařídit. Stačí si pouze vybrat a to ostatní je na nás! Můžete využít i kombinace dvou či více osobností v pořadu.

Aleš Cibulka na scénu!

Tajfun Sandra Pogodová

Tandem dabing s Valerií Zawadskou

Michaal Jagelka aneb Český DiCaprio

Křeslo pro Michaelu Dolinovou

Podporují nás

NEZÁVISLÉ DIVADLO - Holé Vrchy 48, Dobrovice | IČ: 017 93 144 | kulturaprodeti@email.cz | O cookies

REZERVACE VSTUPENEK